TWÓJ MALUSZEK MA KRÓTKIE DRZEMKI, PO KTÓRYCH JEST SZYBKO ZMĘCZONY?

POBIERZ NASZEGO BEZPŁATNEGO E-BOOKA

I POZNAJ SPOSÓB WYDŁUŻANIA DRZEMEK KROK PO KROKU!

Z naszego e-booka dowiesz się:

Drzemki to wstęp do dobrej nocy!

Poznaj opinie o Wyspana Mama Online

"Tak wiele za tak niewiele... bezcenna pomoc. Mały budzi się w nocy tylko raz, wcześniej co ok 1.5h. Zasypia SAM w swoim łóżeczku bez stresu (mojego i syna ;)). Nie warto czekać aż przejdzie czy sam dorośnie. Żałuję, że wcześniej nie znałam pani Moniki i męczyłam się tygodniami."
Mama Dana


"Dzień dobry! Jesteśmy dwa miesiące po współpracy z Panią i chciałam tylko poinformować, że u nas super 🙂 Marianka skończyła rok i przesypia CAŁE NOCE zasypiając samodzielnie w łóżeczku 🙂 bardzo dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie podczas nauki. Będziemy wszystkim taką współpracę polecać z całego serca. Pozdrawiamy!"
Mama Agnieszka
"Profesjonalne podejście i bogata wiedza merytoryczna, a przy tym pełne zrozumienie. Dziewczyny niczego nie narzucają i nie oceniają, a słuchają i próbują znaleźć rozwiązanie. Dostaliśmy cenne rady, dzięki którym nasz synek ma regularne drzemki i chodzi spać przed 20.00, co uczyniło moje życie bardziej ułożonym i zorganizowanym!"
Mama Joanna"Skorzystałam z konsultacji i serdecznie wszystkim polecam ! 🙂 Pani Monika jest niezwykle ciepłą i pomocną osobą. Ma ogromną wiedzę. Rady wcieliłam w życie i okazały się niesamowicie skuteczne. Dziękuję pięknie za okazane serce !
Mama Justyna

"Wyspana

Wyspana Mama Online

Jesteśmy konsultantkami ds. snu dziecka

i nie tylko!

Naszą pasją jest psychologia dziecka, żywienie maluszka i psychoterapia rodzinna.

Od wielu lat pomagamy młodym rodzicom odzyskać równowagę po urodzeniu dziecka  i wprowadzić do ich domu lepszy sen.

Więcej o nas, o naszych autorskich metodach i o tym w jaki sposób możemy Ci pomóc, przeczytasz na: https://wyspanamamaonline.pl/

 

Jeśli martwisz się, że Twój maluszek ma krótkie drzemki, po których jest zmęczony i marudny, to zmień to z naszym e-bookiem!

I zacznij cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami!

 

*UWAGA!  Niektóre poczty (w tym wp.pl) odrzucają wiadomości z bezpłatnym e-bookiem. Jeśli nie otrzymałeś od nas maila z e-bookiem do pobrania, napisz na info@wyspanamamaonline.pl 

 

 

© 2021 Wyspana Mama Online | Polityka Prywatności | Kontakt