TWOJE DZIECKO NIE ŚPI W NOCY, A TY WCIĄŻ SŁYSZYSZ, ŻE “WYROŚNIE Z TEGO?”

Z NASZYM KURSEM ON-LINE

POPRAWISZ SEN SWOJEGO MALUSZKA

JUŻ W 2 TYGODNIE!

Wiemy, że bycie matką nie jest łatwe.

A bycie wciąż niewyspaną matką, od której oczekuje się, że będzie jednocześnie uśmiechnięta, cierpliwa i wciąż aktywna jest wręcz rzeczą nierealną! Dlatego najpierw warto zadbać o swój sen, aby móc w pełni cieszyć się macierzyństwem.

Być może zdziwisz się, ale nasze dzieci też nie spały dobrze.

Wielokrotnie słyszałyśmy:

Ogarniał nas płacz i frustracja z poczucia bezsilności. Po nieprzespanych nocach nie miałyśmy siły na podejmowanie najmniejszych obowiązków, już nie mówiąc o zajmowaniu się własnymi dziećmi…

Dlatego zaczęłyśmy szukać pomocy, zgłębiając wiedzę z zakresu snu niemowląt.

I dowiedziałyśmy, że tak nie musi być! Że to, co wmawiają nam inni, to zwykłe, utarte w społeczeństwie przekonania, których po prostu nikomu nie chce się zmieniać! Bo po co, skoro tyle lat funkcjonuje się „jako tako” w takim schemacie.

Tak być nie musi!

Idea “matki cierpiącej” już dawno przestała funkcjonować.

Możesz być szczęśliwą matką, wypoczętą, która cieszy się z tego, że trzyma swojego maluszka w objęciach i towarzyszy mu w eksplorowaniu świata.

Trzeba tylko wiedzieć od czego zacząć!

Wiemy doskonale, że w Internecie jest mnóstwo porad dotyczących snu dziecka.

I wiemy też, że nie wszystkie są sprawdzone, przebadane , a nawet dobre dla Twojego maluszka!

Spędziłyśmy wiele godzin na analizie metod, które można przeczytać w sieci, na forach czy w poradnikach. Przeanalizowałyśmy setki badań dotyczących snu dziecka.

A wszystko dlatego, że kiedyś tak jak Ty gubiłyśmy się w gąszczu informacji.

Nie wiedziałyśmy czy to, co czytamy zadziała, czy metody, które są opisywane w Internecie lub poradnikach dla rodziców są dobre i bezpieczne dla naszych dzieci.

Zrobiłyśmy to, ponieważ – tak jak Ty – chciałyśmy, aby nasze dzieci dobrze spały, ale bez narażania ich na trudne emocje, bez skutków ubocznych, które mogłyby wpłynąć na poczucie bezpieczeństwa dziecka i zachwianie poczucia bliskości z rodzicem.

Dlaczego warto nam zaufać?

Dzięki posiadanej wiedzy o śnie i o śnie małego dziecka, o terapii bezsenności u dzieci i u osób dorosłych oraz wiedzy z dziedziny psychologii, pomogłyśmy już setkom rodzin z Polski i zza granicy uregulować sen ich maluszków.

Proponowane przez nas rozwiązania poparte są wiedzą naukową promowaną przez największe światowe instytucje i organizacje zajmujące się tematyką snu i bezsenności u dzieci, do których mamy jednocześnie przyjemność należeć. Wiedzę z zakresu zaburzeń snu niemowląt i małych dzieci łączymy ze wsparciem psychologicznym całej rodziny. Jednak co najważniejsze – WSPIERAMY KOBIETY!

Wyobraź sobie, że:

Twoje dziecko może spać lepiej w dzień i w nocy już nawet w dwa- trzy tygodnie

Usypianie maluszka jest przyjemne i spokojnie

Wieczorem możesz odpocząć i zrobić coś dla siebie

Rano wstajesz wypoczęta i z energią do działania


Czy wiesz jakie są najczęstsze powody, dla których Rodzice NIE DECYDUJĄ SIĘ, aby zadbać o sen swojego maluszka?

Wierzą, że sytuacja sama w końcu ulegnie poprawie

… bo tak mówią im “specjaliści”. I, być może, są to specjaliści, ale na pewno nie z dziedziny snu. Badania naukowe (i doświadczenie) jasno pokazują, że sen niemowlęcia i starszego dziecka nie ulegnie poprawie sam z siebie. Dzieci nie zaczną lepiej spać, jeśli nie pokażemy im jak to robić, nie wprowadzimy dobrych nawyków związanych ze snem i odpowiedniej higieny snu. Sen dziecka ulega znacznej poprawie dopiero około 6 roku życia, ponieważ wtedy zaczyna przypominać sen osoby dorosłej. Jednak do tego szóstego roku życia maluch potrzebuje siły, aby aktywnie poznawać świat, to właśnie pierwsze lata życia warunkują jego prawidłowy rozwój. A przy permanentnym deficycie snu dziecko ma mniejsze szanse, aby rozwijać się w takim tempie jak jego równieśnik, który dobrze przesypia drzemki i noce.

Martwią się, że usypianiu będzie towarzyszyło dużo płaczu

Bardzo często przy zmianie nawyków i przyzwyczajeń dzieciom towarzyszy płacz. Jednak jest to sygnał, że zmiana została przez nich zauważona. Dziecko, które śpi bardzo kiepsko, budzi się w nocy wielokrotnie i które bardzo długo zasypia, często jest dzieckiem bardzo płaczliwym i marudzącym (to dlatego pojawiło się nagle tak dużo high need babies ;). Rodzicie opowiadają, że podczas usypiania dzieci krzyczą, płaczą, kopią i odpychają się od nich. Nie jest to przyjemne, kiedy tulisz dziecko na rękach, a ono z krzykiem wygina się, pręży i odpycha od Ciebie. Sam proces usypiania jest więc dla wielu Rodziców bardzo trudny i męczący. A wszystko dzieje się za sprawą przemęczenia, które nie pozwala dziecku wyciszyć się i spokojnie zasnąć. Wprowadzając odpowiednią higienę snu i dbając o to, aby sen w ciągu dnia był dla maluszka regenerujący, sprawiamy, że samo usypianie na sen wieczorny jest łatwiejsze i spokojniejsze. Noc jest dobrze przesypiana, a dziecko ma siłę, aby w ciągu dnia aktywnie poznawać otaczający go świat. I nagle okazuje się, że wcale nie jest z tych “wymagających”, ponieważ to zwykłe przemęczenie powodowało u niego permanentny stan niezadowolenia!

Mamy obawiają się, że będą musiały zrezygnować z karmienia piersią

Czy nauka samodzielnego zasypiania oznacza konieczność odstawienia dziecka od karmienia piersią? Odpowiedź jest bardzo prosta i brzmi: nie. Dobry sen i karmienie piersią idą ze sobą w parze!

Dziecku śpi się najlepiej z pełnym brzuszkiem i po wyciszeniu się w ramionach mamy lub taty (już po karmieniu). Nauka samodzielnego zasypiania nie wyklucza wyciszania maluszka przy piersi, ale zwraca uwagę na to, aby ssanie piersi nie było rozwiązaniem dziecka na sen. Oddzielamy więc karmienie od  wyciszania, aby maluszek nie traktował piersi i mamy jako smoczka 🙂

Boją się, że zagubią się w trakcie wprowadzania zmian

I tak właśnie często się dzieje. Rodzice zaczynają sięgać po “złote rady” z internetu lub poradników, które często są ze sobą sprzeczne. Wprowadzają zmiany na własną rękę, “żonglując” metodami, o których udało im się przeczytać, co  przynosi więcej chaosu niż pożytku. I dlatego MY przychodzimy Wam z pomocą.  Z odpowiednio przygotowanym Planem Działania i naszym wsparciem osiągnięcie założony cel, czyli DOBRY SEN całej Waszej Rodziny! Dajemy Wam wiedzę, motywację i sprawdzone, przebadane metody dostosowane do wieku i możliwości Waszego maluszka. Jesteśmy dla Was, ponieważ wiemy jak ważny jest sen dla odpowiedniego rozwoju dziecka i dla zdrowia całej Rodziny.

Na pewno ucieszysz się słysząc, że teraz istnieją zupełnie inne, nowe możliwości, które pomogą Twojemu dziecku spać lepiej.

W oparciu o światową wiedzę dotyczącą snu niemowląt i małych dzieci opracowałyśmy nasz autorski Program Wyspana Mama, dzięki któremu zobaczysz zmiany we śnie Twojego maluszka już po dwóch tygodniach.

Jednak poprawa snu Twojego maluszka to tylko jeden z elementów, który ulegnie zmianie na lepsze. Dbając o sen swojego dziecka dbasz jednocześnie o:

Jego prawidłowy rozwój.

Ponieważ wyspane dziecko ma siłę na aktywne i świadome poznawanie świata. Lepiej zapamiętuje nowo poznane rzeczy i potrafi skoncentrować się na wykonywanych działaniach

Swój sen i sen całej rodziny.

Jesteście wypoczęci i w pełni sił, z uśmiechem zaczynacie nowy dzień.

Swoje emocje i swoje zdrowie psychiczne.

Badania wykazały, że niedobór snu wpływa na pojawienie się chwiejnych emocji, a nawet depresji. Wypoczęta jesteś spokojniejsza i bardziej cierpliwa dla swojego dziecka (i partnera 😉 )

Swój dzień.

Nie zastanawiasz się czy to nadszedł już odpowiedni czas na drzemkę, sen nocny i ile dziecko powinno spać. Funkcjonujecie w sposób świadomy, nie błądzicie w chaosie.

Tego wszystkiego możesz doświadczyć już w niedługim czasie.

Jednak, aby cały proces miał szansę na powodzenie, musi być on odpowiednio ukierunkowany. Prościej mówiąc – poszczególne jego elementy muszą następować po sobie, jeden po drugim, aby złożyć się w jedną pełną układankę.

Dlatego jeśli pragniesz polepszyć sen swojego maluszka, należy podejść do tego wyzwania w sposób świadomy, przemyślany i sprawdzony!

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Ci nasze gotowe rozwiązanie – jedyny w Polsce kompleksowy  kurs on-line o śnie dziecka z naszym autorskim Programem Wyspana Mama.

Tylko do 30 września możesz zakupić nasz kurs z bonusami

w wyjątkowej cenie –

249 zł zamiast 549 zł !


TAK, DOŁĄCZAM DO KURSU!

Nasz Kurs on-line z Programem WYSPANA MAMA został podzielony na trzy grupy wiekowe: 5-8 m-cy, 9-14 m-cy i 15-36 m-cy.

Kurs składa się z dwóch części:

CZĘŚĆ I – PRZYGOTOWANIE DO NAUKI SAMODZIELNEGO ZASYPIANIA to kompleksowy program pomagający rozwiązać trudności ze snem u niemowląt i małych dzieci. Otrzymasz wiele cennych informacji o procesie kształtowania się snu w pierwszych latach życia dziecka oraz wszelkie niezbędne narzędzia, aby sen Twojego maluszka był spokojny i regenerujący. W module I znajdziesz też część żywieniową dostosowaną do wieku Twojego dziecka. Martwisz się rozszerzaniem diety? Z tym kursem przejdziecie przez ten etap bez większych trudności!

CZĘŚĆ II – KOMPLETNY PLAN NAUKI SAMODZIELNEGO ZASYPIANIA U WASZEGO MALUSZKA zgodny z Programem WYSPANA MAMA: praktyczne wskazówki na każdy dzień i każdą noc, krok po kroku! To tak, jakbyśmy prowadziły Cię za rękę przez cały proces wprowadzania zmian wokół snu Twojego maluszka.

Nasz KURS ON-LINE powstał z myślą o rodzicach, którzy sami chcą decydować kiedy i w jakim tempie pragną pogłębiać swoją wiedzę o śnie dziecka by następnie – poprzez stopniowe wprowadzanie koniecznych zmian – pomóc swoim maluszkom dobrze spać.

Jest to efekt długiej i szczegółowej analizy przypadków rodzin, z którymi miałyśmy przyjemność współpracować indywidualnie, ale również setek rozmów i konsultacji z rodzicami korzystającymi z naszych konsultacji – z wszystkimi miałyśmy przyjemność cieszyć się efektami naszej wspólnej pracy.

Zobacz, co przygotowałyśmy dla Ciebie w naszych kursach:
Kurs dla rodziców dzieci w wieku 5-8 m-cy

Moduł I
Moduł II
Moduł III
Moduł IV – Nauka samodzielnego zasypiania krok po kroku
Moduł V PDF do wydruku PLAN DZIAŁANIA
Szumy, kołysanki, E-book

Kurs dla rodziców dzieci w wieku 9-14 m-cy

Moduł I O nas
Moduł II O śnie
Moduł III Przygotowania do nauki samodzielnego zasypiania
Moduł IV Nauka samodzielnego zasypiania krok po kroku
Moduł V PDF do wydruku PLAN DZIAŁANIA
Szumy, kołysanki, E-book

Kurs dla rodziców dzieci w wieku 15-36 m-cy

Moduł I O nas
Moduł II O śnie
Moduł III Przygotowania do nauki samodzielnego zasypiania
Moduł IV Nauka samodzielnego zasypiania krok po kroku
Moduł V PDF do wydruku PLAN DZIAŁANIA
Szumy, kołysanki, E-book

Sprawdź jakie wyjątkowe Bonusy otrzymasz razem z kursem!

12-godzinne nagranie różowego szumu wraz z autorskim nagraniem kołysanki granej na harfie

w cenie 35 zł

30-minutową konsultację indywidualną po zakończeniu szkolenia

 

 

 

w cenie 84 zł

Dostęp do naszej zamkniętej grupy wsparcia, do której należą osoby, które skorzystały z naszej pomocy. Jest ich ponad 2000!

BEZCENNE WSPARCIE

E-book

“Wyspana Mama pomaga rozszerzać dietę” + sprawdzone tipy żywieniowe na dobry sen maluszka

 

W cenie 47 zł

Tyko do 30 września możesz nabyć nasz Kurs on-line z pełnym Programem nauki zasypiania za jedyne

249 zł i otrzymać w tym fantastyczne bonusy!

Oszczędzasz aż 466 zł!

 

PROMOCJA WYGASA ZA:

dni godziny minuty sekundy

Pisali o nas i polecają nas:GWARANCJA SATYSFAKCJI

Otrzymacie od nas również gwarancję skuteczności Programu WYSPANA MAMA:

jeżeli po ukończeniu kursu i po 10-12 dniach ścisłego wdrażania zalecanych rozwiązań nie zauważycie poprawy we śnie Waszego dziecka, umówimy się na dodatkową bezpłatną konsultację indywidualną. Za problemami ze snem dziecka zawsze kryje się jakaś przyczyna, spróbujemy ją razem znaleźć i rozwiązać!


TAK, DOŁĄCZAM DO KURSU!

“Skorzystaliśmy z kursu i nie żałujemy. Nasz synek miał 6 miesięcy, kiedy zaczęliśmy wprowadzać zmiany. Najdłużej zajęło nam przejście przez cały kurs, często wracaliśmy do lekcji, żeby upewnić się, że dobrze robimy i dać sobie motywację do działania 🙂 Kurs jest super, potem samo wprowadzanie zmian poszło sprawnie. Dużo dała nam też rozmowa po szkoleniu. Bardzo dziękujemy, bo dzięki Wam Adaś śpi o wiele lepiej.”

Rodzice Adasia
“Kurs jest bardzo długi i obszerny. Ale słucha się przyjemnie, bo lekcje są krótkie. Akurat do przesłuchania w trakcie drzemki, które były u nas bardzo krótkie 🙂 Po kursie zaczęliśmy pracę nad drzemkami i teraz Marcelka śpi już pięknie 1,5 godziny bez pobudki. Kiedyś to było nie do uwierzenia.”

Rodzice Marcelki
“Jesteśmy na 10 dniu Programu, a przespaliśmy już 5 nocy! Jestem taka szczęśliwa! Dziękujemy! W końcu jesteśmy wyspani i pełni energii!”

Rodzice Miłoszka
“Dzień dobry Pani Moniko! chciałam tylko napisać, że u nas wszystko dobrze. Piotruś przesypia całą noc (od około 19.30 do 6.00), a także nabył umiejętność samodzielnego zasypiania nie tylko w domu, ale i w żłobku 🙂 po przeczytaniu książeczki i żegnaniu się ze światem sam wręcz nalega na włożenie go do łóżeczka! Dziękuję za wszystko! Pozdrawiamy – wyspani rodzice 🙂

Rodzice Piotrusia

KURSY ON-LINE Z NASZYM AUTORSKIM PROGRAMEM NAUKI ZASYPIANIA “WYSPANA MAMA”

W wyjątkowej cenie z bonusami tylko do 30 września!

Wybierz odpowiedni kurs, w zależności od wieku Twojego maluszka, zacznij działać i ciesz się już wkrótce dobrym snem!

Do końca promocji pozostało:

dni godziny minuty sekundy

249 zł

zamiast 549 zł


KUPUJĘ KURS Z BONUSAMI!

249 zł

zamiast 549 zł


KUPUJĘ KURS Z BONUSAMI!

249 zł

zamiast 549 zł


KUPUJĘ KURS Z BONUSAMI!

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie snu, dlatego możesz nam zaufać!


Masz pytania?

Napisz do nas na: info@wyspanamamaonline.pl

© 2021 Wyspana Mama Online | Polityka Prywatności | Kontakt